Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

11. augusta 2012

Spice Girls spojí olympiáda, prezradili ich fotky zo skúškyBritská hudobná senzácia 90. rokov minulého storočia, skupina Spice Grils, sa opäť spojí pre jedno významné vystúpenie. Pätica speváčok sa objaví počas nedeľného záverečného ...Zdieľať
spice grils opat pohromade BRATISLAVA 11. augusta (WEBNOVINY) - Britská hudobná senzácia 90. rokov minulého storočia, skupina Spice Grils, sa opäť spojí pre jedno významné vystúpenie.


Pätica speváčok sa objaví počas nedeľného záverečného ceremoniálu olympiády v Londýne, ktorý budú sledovať milióny ľudí po celom svete.

Napriek tomu, že Victoria Beckham, Geri Halliwell, Emma Bunton, Mel Chisholm ani Mel Brown oficiálne vystúpenie na prestížnej udalosti nepotvrdili, do médií sa už dostali fotografie zo skúšky ich šou.

Skupina Spice Girls bola najúspešnejším dievčenským zoskupením sveta 90. rokov. Vydali tri štúdiové albumy - Spice (1996), Spiceworld (1997) a Forever (2000). Od ich debutového hitu Wannabe predali vo svete viac ako 28 miliónov kópií albumov.


Obrazom: Sexi kočky zo Spice Girls na skúške pred vystúpenímV roku 1998 odišla zo skupiny Geri Halliwell, o dva roky sa Spice Girls rozpadli úplne. Každá z nich sa venovala sólovej kariére v oblasti hudby či módy a svojim rodinám.V roku 2007 vydali kompiláciu Greatest Hits a pre jedno svetové turné sa opäť spojili. V súčasnosti spoločne propagujú muzikál Viva Forever, v ktorom zaznejú ich najznámejšie piesne. Na doskách londýnskeho West Endu šou odštartuje v decembri.

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.dailymail.co.uk a archívu agentúry SITA.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Devínskej Novej Vsi spoja piknik s cyklistikou
<< predchádzajúci článok
Tankovanie sa motoristom opäť predraží, ceny idú hore

Spice Girls spojí olympiáda, prezradili ich fotky zo skúšky - diskusné fórum čitateľov