Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. septembra 2023

Štyroch ľudí zasypalo v pivnici pri obci Veľká Bara, jedna osoba zraneniam podľahla (foto)Pri obci Veľká Bara v okrese Trebišov zasypalo v pivnici štyroch ľudí, jeden z nich zraneniam podľahol. Ako na sociálnej sieti informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Košiciach, k zasypaniu osôb ...Zdieľať
velka bara 1 676x451 21.9.2023 (SITA.sk) - Pri obci Veľká Bara v okrese Trebišov zasypalo v pivnici štyroch ľudí, jeden z nich zraneniam podľahol. Ako na sociálnej sieti informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Košiciach, k zasypaniu osôb došlo okolo 9:00. Na mieste zasahujú policajti i záchranné zložky.


„Jedna z osôb, doposiaľ nestotožnená, žiaľ, zraneniam na mieste podľahla, jedna osoba bola posádkou leteckých záchranárov prevezená do košickej nemocnice a dve osoby sú podľa zistených informácií bez zranenia,“ uviedla polícia.


Zdroj: SITA.sk - Štyroch ľudí zasypalo v pivnici pri obci Veľká Bara, jedna osoba zraneniam podľahla (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Najvyšší správny súd preskúma priebeh doplňujúcich komunálnych volieb v dvoch obciach Slovenska
<< predchádzajúci článok
Remišová poskytla TIS rozšírené majetkové priznanie. Koľko zarobila za minulý rok a aká je splátka úveru na dom v Kittsee? (foto)