23. novembra 2008

Súhrn výsledkov nedeľňajších zápasov extraligy mužov vo volejbale

Súhrn výsledkov nedeľňajších zápasov 13. kola extraligy mužov vo volejbale:

MVK VAV Lokomotíva Zvolen - VKP Bratislava 0:3 (-17, -21, -23)

79 min, rozhodovali: Daruľa a Hnát, 100 divákov
V každom sete hostia z Bratislavy o niekoľko bodov viedli a napokon zvíťazili pomerne hladko 3:0 najmä zásluhou lepšieho príjmu podania.

VK Nové Mesto nad Váhom - VŠK Púchov 3:0 (21, 21, 15)
69 min, rozhodovali: Bajči, Viktóríni-Lisá, 100 divákov
Po sobotňajšom dobrom výkone v dueli s VKP hral domáci tím proti mladým Púchovčanom bez väčšieho nasadenia. Zápasu chýbali emócie, motivácia, domáci hráči neboli absolútne koncentrovaní. Napriek tomu Nové Mesto bez väčších problémov zvíťazilo.

TJ Neografia Martin - VO TJ Strojár Malacky 3:1
(-29, 23, 19, 20)
115 min, rozhodovali: Malík a Hodoň, 200 divákov
Po vyrovnanom prvom sete, ktorý Malačania so šťastím vyhrali, viedli hostia aj v druhom, ale nezvládli koncovku. Martin sa potom prebral a v III. sete si udržiaval až do konca 4-bodový náskok a podobný priebeh malo aj záverečné štvrté dejstvo.

TJ Slávia Svidník - VK Hydrex Hriňová 3:0 (23, 17, 12)
64 min, rozhodovali: Š. Savka, Servický, 350 divákov
V prvom sete priemerného zápasu sa u domácich hráčov prejavila nervozita, ale ďalšie dva už boli jasne v ich réžii. Svidníčania súperovi nenechali veľa priestoru a zaslúžene zvíťazili.