Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

03. januára 2021

Svetoznámy americký moderátor Larry King sa nakazil koronavírusom a leží v nemocniciLegendárneho amerického moderátora Larryho Kinga hospitalizovali s ochorením COVID-19. Informuje o tom spravodajský portál CNN s odvolaním sa na zdroj blízky jeho rodine. Osemdesiatsedemročný King podľa neho ...Zdieľať
larry_king_coronavirus_24270 9055cfd0a47c4c759d0df3b02f4f669f 676x451 3.1.2021  - Legendárneho amerického moderátora Larryho Kinga hospitalizovali s ochorením COVID-19. Informuje o tom spravodajský portál CNN s odvolaním sa na zdroj blízky jeho rodine. Osemdesiatsedemročný King podľa neho leží v Cedars Sinai Medical Center v Los Angeles už viac ako týždeň.


Vzhľadom na protokoly nemocnice ho jeho traja synovia nemôžu navštíviť.

Moderátor, ktorý mal svojho času na CNN svoju známu talkšou, má diabetes 2. typu a v priebehu rokov mal viacero zdravotných problémov vrátane niekoľkých infarktov a rakoviny pľúc.

Jeho zdravotné problémy ho inšpirovali k zriadeniu neziskovky Larry King Cardiac Foundation, ktorá sa zameriava na pomoc ľuďom bez zdravotného poistenia.

V Spojených štátoch amerických potvrdili nákazu novým koronavírusom už u viac ako 20 miliónov ľudí a viac než 350-tisíc osôb jej podľahlo. USA majú v súvislosti s koronavírusom najviac infikovaných aj úmrtí na svete.


Zdroj: Webnoviny.sk - Svetoznámy americký moderátor Larry King sa nakazil koronavírusom a leží v nemocnici © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Záujemcovia si aj napriek pandemickej situácií môžu prezrieť múzeum Solivar a to z pohodlia domova (video)
<< predchádzajúci článok
Hnevajú vás nepresné predpovede počasia? Nový model to môže zmeniť

Svetoznámy americký moderátor Larry King sa nakazil koronavírusom a leží v nemocnici - diskusné fórum čitateľov