Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

26. mája 2015

Tanky nepotrebujú víza, odkázal ruský vicepremiér ZápaduRuský vicepremiér Dmitrij Rogozin odmietol, že cestovné sankcie uvalené na ...Zdieľať
vojnou zmietana ukrajina Blízky spojenec prezidenta Vladimira Putina a bývalý ruský vyslanec pri NATO je známy svojimi tvrdými protizápadnými vyjadreniam.MOSKVA 26. mája (WEBNOVINY) - Ruský vicepremiér Dmitrij Rogozin odmietol, že cestovné sankcie uvalené na jeho osobu po minuloročnom pripojení polostrova Krym k Rusku sú pre neho a jeho krajinu prekážkou. Jeho vyjadrenia v nedeľňajšej relácii štátnej televízie Rossija 1 v pondelok priniesla agentúra AFP.


Vyhlásený kritik Západu podľa nej okrem iného uviedol, že si vždy z toho robí "žarty, že čo keď nám nedajú víza a dajú nás na zoznam sankcionovaných osôb" "Tanky nepotrebujú víza," dodal Rogozin na otázku, či sa Európa a USA obávajú ruskej prítomnosti v Arktíde.

Všetko o napätej situácii na Ukrajine sa dočítate ----> TU.


AFP zároveň podotkla, že Rogozin cez víkend na svojom konte na sieti Twitter zverejnil slová, že Západ nepadne pre ruskú hrozbu, ale skôr pre "Islamský štát a homosexuálov".

Blízky spojenec prezidenta Vladimira Putina a bývalý ruský vyslanec pri NATO je známy svojimi tvrdými protizápadnými vyjadreniami. Rogozin má v rámci svojho súčasného vicepremiérskeho postu na starosti záležitosti zbrojárstvo. Keď jeho lietadlu pred rokom nepovolili preletieť ponad Rumunsko, Rogozin Bukurešti pohrozil, že "nabudúce príde v bombardéri".

Vzhľadom na vulgaritu a nekorektnosť mnohých príspevkov k tejto téme nie je možné k článku pridávať komentáre.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Medzinárodný Deň susedov odštartuje Muchovo námestie
<< predchádzajúci článok
Austrália po 40-minútovom vypočúvaní zamietla vietnamských utečencov