Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

25. marca 2015

Televízia Oprah Winfreyovej nakrúca seriál o otcovi 34 detíTelevízna stanica OWN svetoznámej americkej moderátorky Oprah Winfreyovej dnes oznámila, že nakrúca televízny seriál o živote muža z mesta Atlanta, ktorý podľa svojich slov ...Zdieľať
Oprah Winfreyová Foto: TASR/AP
New York 25. marca (TASR) - Televízna stanica OWN svetoznámej americkej moderátorky Oprah Winfreyovej dnes oznámila, že nakrúca televízny seriál o živote muža z mesta Atlanta, ktorý podľa svojich slov splodil 34 detí so 17 rôznymi ženami.


Seriál, ktorého premiéra je naplánovaná na september, je voľným pokračovaním reality šou tejto televíznej stanice s názvom "Iyania: Fix My Life". V reality šou sa tréner duchovného života snažil pomôcť mužovi, producentovi videí Jayovi Williamsovi, dať si život do poriadku. Nový seriál, zatiaľ bez názvu, bude zachytávať Williamsa, ako sa pokúša nadviazať nové, lepšie vzťahy so svojimi deťmi a ich matkami.

Winfreyovej televízia OWN uviedla, že "extrémna situácia" bude ťažkou skúškou pre Williamsove dobré úmysly plniť si svoje rodičovské povinnosti.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Skupina One Direction oznámila odchod Zayna Malika z kapely
<< predchádzajúci článok
James Newton Howard pricestuje do Viedne prevziať si Cenu M.Steinera

Televízia Oprah Winfreyovej nakrúca seriál o otcovi 34 detí - diskusné fórum čitateľov