Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

04. novembra 2011

Tínedžerka sa v halloweenskom dome takmer obesilaZdravotný stav tínedžerky, ktorá sa nešťastnou náhodou takmer obesila, sa zlepšuje. Mladá žena sa minulý štvrtok zamotala do slučky, keď hrala v halloweenskom strašidelnom dome ...Zdieľať
halloween BRATISLAVA 4. novembra (WEBNOVINY) - Zdravotný stav tínedžerky, ktorá sa nešťastnou náhodou takmer obesila, sa zlepšuje.


Mladá žena sa minulý štvrtok zamotala do slučky, keď hrala v halloweenskom strašidelnom dome Creepyworld v meste Fenton v štáte Missouri.

Našiel ju údržbár spolu s vedúcim Creepyworldu, pričom dievča bolo v bezvedomí a takmer nedýchalo. Po tom, čo ju zo slučky vyslobodili, ju oživili a v kritickom stave previezli do nemocnice.

Sedemnásťročné dievča pracovalo v jednej zo siedmich atrakcií zariadenia, konkrétne v hororovej kúpeľňovej scéne. Podľa polície sa tínedžerka pravdepodobne pošmykla vo vani a zachytila sa do slučky. V stredu ju už pustili z jednotky intenzívnej starostlivosti a jej stav sa údajne zlepšuje.

Strašidelná atrakcia Creepyworld má byť replikou malého mesta, ktoré zasiahla katastrofa. Pochmúrnu atmosféru zabezpečujú všade prítomné vraky áut a figuríny, ktoré imitujú mŕtve telá. Návštevníci sa prechádzajú po mestečku, kde ich čakajú hororové situácie, o ktoré sa starajú herci.

Vedenie Creepyworldu sa k incidentu nevyjadrilo.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Srbi zatkli muža podozrivého z vojnových zločinov
<< predchádzajúci článok
Nafta od soboty zdražie na tohtoročné maximum

Tínedžerka sa v halloweenskom dome takmer obesila - diskusné fórum čitateľov