Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zaujímavosti

06. januára 2022

Traja králi na lyžiach v Oščadnici rozdávali na Veľkej Rači sladkostiĽudia majú záujem o lyžovanie na Veľkej Rači, aj napriek aktuálnym epidemiologickým opatreniam.Zdieľať
Traja králi na lyžiach v Oščadnici rozdávali na Veľkej Rači sladkosti

Príchod Troch kráľov oslávili vo štvrtok v lyžiarskom stredisku na Veľkej Rači v Oščadnici. Mudrci na lyžiach rozdávali návštevníkom sladkosti.


Podľa Patrika Sučika z marketingového oddelenia Snowparadise Veľká Rača Oščadnica ide o tradičnú akciu. "Traja králi nám prišli zvestovať, že sa narodil Ježiš Kristus, okrem toho si v našom stredisku aj zalyžujú. Pre najmenších si mudrci pripravili sladké prekvapenie," priblížil.

Doplnil, že snehové podmienky v stredisku sú dobré, vo štvrtok poobede chcú začať so zasnežovaním. V pláne je opätovne zasnežiť okruh Dedovka, Marguška a Laliky. Predpokladá sa, že ak bude mrazivo, už cez víkend sa bude lyžovať aj na ďalších zjazdovkách.

Sučik zhodnotil, že ľudia majú záujem o lyžovanie na Veľkej Rači, aj napriek aktuálnym epidemiologickým opatreniam. Zdôraznil, že v stredisku fungujú v režime OP.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Prioritou Slovenského národného múzea ostáva v tomto roku obnova hradov aj kaštieľov a ďalších objektov
<< predchádzajúci článok
Google a Facebook dostali vo Francúzsku pokutu za cookies