Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

22. septembra 2022

Ukrajinci si s Rusmi vymenili vojnových zajatcov, medzi nimi je aj stovka bývalých obrancov Azovstaľu (video)Ukrajina a Rusko si vymenili zajatcov. Ako referuje web Ukrajinská pravda, v rámci výmeny sa podarilo oslobodiť 215 ukrajinských obrancov, z toho desiatich cudzincov. Do Ruska poslali 55 okupantov i ukrajinského ...Zdieľať
russia_ukraine_war_53921 ffa50b8a0b234f82bc63b0fc678bda74 676x451 22.9.2022 (Webnoviny.sk) - Ukrajina a Rusko si vymenili zajatcov. Ako referuje web Ukrajinská pravda, v rámci výmeny sa podarilo oslobodiť 215 ukrajinských obrancov, z toho desiatich cudzincov. Do Ruska poslali 55 okupantov i ukrajinského proruského politika Viktora Medvedčuka.


„Oslobodili sme 215 našich ľudí z ruského zajatia, vrátane 124 dôstojníkov. Medzi tými, ktorí boli oslobodení, bolo 108 bojovníkov pluku Azov,“ povedal vedúci kancelárie ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského Andrij Jermak.


Dodal, že medzi prepustenými sú členovia pohraničnej stráže, národnej gardy, policajti, námorníci či velitelia z Azovstaľu.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Ukrajinci si s Rusmi vymenili vojnových zajatcov, medzi nimi je aj stovka bývalých obrancov Azovstaľu (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rusko chce vojnu a podľa Zelenkého využije zimu na prípravu ďalšej ofenzívy a mobilizáciu vojakov (video)
<< predchádzajúci článok
V Bratislave čiastočne uzatvoria časť diaľnice D2, dôvodom je oprava vozovky mosta