Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

19. novembra 2023

Ukrajinskí vojaci v Chersonskej oblasti presúvajú ďalšiu pechotu na východný breh DnipraUkrajinskí vojaci v sobotu pokračovali v operáciách na východnom brehu rieky Dnipro v Chersonskej oblasti, pričom tam pravdepodobne nasadili ďalšiu pechotu. Informuje o tom web Ukrajinská pravda, ktorý ...Zdieľať
russia_ukraine_war_13922 d24f5492e5b94fd990e9042bc6ab2064 676x405 19.11.2023 (SITA.sk) - Ukrajinskí vojaci v sobotu pokračovali v operáciách na východnom brehu rieky Dnipro v Chersonskej oblasti, pričom tam pravdepodobne nasadili ďalšiu pechotu.


Informuje o tom web Ukrajinská pravda, ktorý cituje správu amerického Inštitútu pre štúdium vojny (ISW).

Viac o téme: Vojna na UkrajineRuskí vojnoví blogeri vo všeobecnosti tiež konštatovali, že ukrajinská armáda Chersonskej oblasti v sobotu presúvala ďalšiu pechotu na východný breh Dnipra, uviedli analytici ISW.


Podľa ukrajinského generálneho štábu ukrajinskí vojaci v sobotu odrazili dvanásť ruských útokov na svoje pozície na východnom brehu Dnipra.


Zdroj: SITA.sk - Ukrajinskí vojaci v Chersonskej oblasti presúvajú ďalšiu pechotu na východný breh Dnipra © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Financovanie centier pre deti má viac zohľadňovať potreby detí so zdravotným znevýhodnením, navrhujú poslanci za SaS
<< predchádzajúci článok
Vianoce v Nitre budú tento rok ekologickejšie, v ponuke budú bezlepkové aj bezlaktózové dobroty