Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

20. januára 2018

Úspešné matky si povedia o výchove, zdraví či stravovaní detíVýchova, zdravie, stravovanie, cestovanie, biznis matiek. O tom všetkom budú v sobotu hovoriť účastníci konferencie Mamy v pohode, ktorá sa koná ...Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: TASR - Štefan Puškáš
Bratislava 20. januára (TASR) - Výchova, zdravie, stravovanie, cestovanie, biznis matiek. O tom všetkom budú v sobotu hovoriť účastníci konferencie Mamy v pohode, ktorá sa koná v Bratislave. Organizuje ho agentúra Divino. Vystúpi takmer 30 prednášajúcich.


Na konferencii sa bude hovoriť o podnikaní matiek či zdraví dieťaťa. Prediskutujú sa alergie, problémy s chrbticou či motorika dieťaťa. Matky si porozprávajú aj o aktivitách s deťmi, napríklad o tancovaní či cvičení.

Otvoria aj otázku stravy, bio či nebio potravín. Jednou z tém bude aj cestovanie s deťmi, chýbať nebude ani móda a dizajn. Matky sa porozprávajú aj o krúžkoch, poruchách učenia či typoch škôlok, ale aj o tom, ako postupovať pri otázke rozvodu či smrti.

"Konferencia je perfektnou príležitosťou, ako spoznať inšpiratívne ženy, ktoré vďaka svojim vedomostiam a skúsenostiam ponúknu mamičkám nápady, ako prežiť so svojimi deťmi krajší, pokojnejší, zdravší a bohatší život," uviedla jedna z prednášajúcich Babsy. Priblíži dizajn či detské oblečenie.

"Niektoré dámy predstavia seba alebo svoju tému formou samostatnej prednášky a niektoré budú spolu na pódiu diskutovať," doplnila Simona Mištíková z Divino.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
D. Morávková stvárňuje Andulu v inscenácii Lásky jednej plavovlásky
<< predchádzajúci článok
Slováci v Srbsku chcú zapísať insitnú maľbu do zoznamu UNESCO

Úspešné matky si povedia o výchove, zdraví či stravovaní detí - diskusné fórum čitateľov