Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

01. januára 2013

V Česku majú po Silvestri tri obete, smrť kosila pre alkoholOslavy príchodu nového roka si v Českej republike vyžiadali tri obete. Informoval o tom v utorok český spravodajský portál iDnes.cz. Opitý muž na Blanensku vykrvácal po páde na pohár, ...Zdieľať
alkohol PRAHA 1. januára (WEBNOVINY) - Oslavy príchodu nového roka si v Českej republike vyžiadali tri obete. Informoval o tom v utorok český spravodajský portál iDnes.cz.


Opitý muž na Blanensku vykrvácal po páde na pohár, mladíka na Náchodsku pri odpaľovaní pyrotechniky pred reštauráciou zrazilo auto. Šofér z miesta nehody ušiel. V Prahe ľudia ráno našli mŕtveho muža s poranením hlavy, zrejme bezdomovca.

Došlo tiež k množstvu úrazov, ktorých najčastejšou príčinou bol alkohol a zábavná pyrotechnika. Hasiči zasahovali prevažne pri menších požiaroch spôsobených pyrotechnikou. Hasili však aj horiacu chatu v Libereckom kraji či strop reštaurácie hotela v Hradci Králové.

V hlavnom meste Praha sa novoročné oslavy obišli bez výrazných problémov. Na situáciu dohliadali v centre metropoly tri stovky policajtov a záchranná služba. Riešili sa však len drobné bitky, vandalizmus a rodinné hádky, uviedla hovorkyňa polície Eva Kropáčová.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Caracas odvolal oslavy, Chávezovi sa prihoršilo
<< predchádzajúci článok
Slováci si do nového roku priali cez vyše deväť miliónov SMS

V Česku majú po Silvestri tri obete, smrť kosila pre alkohol - diskusné fórum čitateľov