Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

10. septembra 2019

V Novom Meste nad Váhom kradli voňavkyPolicajti z Nového Mesta nad Váhom žiadajú verejnosť o pomoc pri pátraní po zlodejoch, ktorí ešte koncom júla kradli v predajni drogérie v Novom Meste nad Váhom. Dvaja neznámi páchatelia ukradli 30. júla v predajni na Trenčianskej ...Zdieľať
Policajti z Nového Mesta nad Váhom žiadajú verejnosť o pomoc pri pátraní po zlodejoch, ktorí ešte koncom júla kradli v predajni drogérie v Novom Meste nad Váhom. Dvaja neznámi páchatelia ukradli 30. júla v predajni na Trenčianskej ulici v Novom Meste nad Váhom desať značkových dámskych a pánskych voňaviek. Foto: KR PZ Trenčín
Nové Mesto nad Váhom 10. septembra (TASR) - Policajti z Nového Mesta nad Váhom žiadajú verejnosť o pomoc pri pátraní po zlodejoch, ktorí ešte koncom júla kradli v predajni drogérie v Novom Meste nad Váhom.


Ako informoval trenčiansky krajský policajný hovorca Pavol Kudlička, dvaja neznámi páchatelia ukradli 30. júla v predajni na Trenčianskej ulici v Novom Meste nad Váhom desať značkových dámskych a pánskych voňaviek. Poškodenej spoločnosti bola krádežou spôsobená celková škoda vo výške 373 eur.

„Priestor bol monitorovaný bezpečnostnými kamerami, na ktorých sú zaznamenané dve podozrivé osoby. Páchateľom hrozí trest odňatia slobody až na dva roky,“ doplnil Kudlička s tým, že informácie môže verejnosť poskytnúť na telefónnom čísle 158.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Poľská pohraničná stráž vstúpila na palubu lode Greenpeace
<< predchádzajúci článok
Premiér má čeliť odvolávaniu opäť v piatok na mimoriadnej schôdzi

V Novom Meste nad Váhom kradli voňavky - diskusné fórum čitateľov