21. septembra 2011

V prípravných dueloch NHL sa predstavili viacerí Slováci

V utorkových prípravných dueloch tímov zámorskej hokejovej NHL pred štartom novej sezóny zasiahli do hry traja Slováci. Obranca Edmontonu Martin Marinčin asistoval pri jednom góle, ...

junas NEW YORK 21. septembra (WEBNOVINY) - V utorkových prípravných dueloch tímov zámorskej hokejovej NHL pred štartom novej sezóny zasiahli do hry traja Slováci.

Obranca Edmontonu Martin Marinčin asistoval pri jednom góle, ktorým Anton Lander znížil v úvode II. tretiny súboja s Minnesotou na 1:3. "Olejári" však napokon podľahli 3:4.

Jaroslav Janus sa dostal do bránky v stretnutí na ľade St. Louis v 30. minúte. V zostávajúcom čase inkasoval z 18 streleckých pokusov len jedenkrát, ale Tampa Bay aj tak prehrala 1:3.

Ľubomír Višňovský z Anaheimu vyšiel zo zápasu s Phoenixom (4:7) bez bodového zápisu.

Výsledky utorkových prípravných duelov pred štartom novej sezóny zámorskej hokejovej NHL:

Columbus - Winnipeg 5:1 (1:0, 4:1, 0:0)
Toronto - Philadelphia 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
Washington - Nashville 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Montreal - Dallas 3:6 (0:3, 3:2, 0:1)
St. Louis - Tampa Bay 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) - Jaroslav Janus (Tampa) chytal od 30. min a kryl 17 z 18 striel
Winnipeg - Columbus 6:1 (2:0, 1:1, 3:0)
Calgary - Vancouver 5:1 (3:0, 0:1, 2:0)
Edmonton - Minnesota 3:4 (0:3, 3:0, 0:1) - Martin Marinčin (Edmonton) 0+1
Edmonton - Chicago 4:2 (0:0, 2:2, 2:0)
Anaheim - Phoenix 4:7 (1:2, 2:1, 1:4) - Ľubomír Višňovský (Anaheim) 0+0
Vancouver - Calgary 4:3 (2:1, 0:2, 2:0)

Toronto - Philadelphia 0:4