01. decembra 2013

Futbalisti FC Barcelona utŕžili prvú prehru v tejto sezóne Primera División. Líder najvyššej španielskej súťaže prehral na ihrisku Athletica Bilbao 0:1. Jediný gól stretnutia strelil v 70. minúte ...

jonas BILBAO 1. decembra (WEBNOVINY) - Futbalisti FC Barcelona utŕžili prvú prehru v tejto sezóne Primera División. Líder najvyššej španielskej súťaže prehral na ihrisku Athletica Bilbao 0:1. Jediný gól stretnutia strelil v 70. minúte Muniaín.

"Blaugranas" sa aj napriek nedeľňajšiemu závahaniu v zápase 15. kola udržali na prvom mieste v tabuľke, no majú rovnaký počet bodov ako Atlético Madrid a sú na čele len vďaka lepšiemu skóre. Tretí "biely balet" stráca na vedúce duo tri body.

Výsledky sobotňajších zápasov Primera División si môžete pozrieť -----> v tomto článku.

Hetrikom sa v nedeľu blysol Jonas. Dvadsaťdeväťročný Brazílčan strelil tri góly za deväť minút a Valencia hlavne jeho zásluhou zvíťazila nad Osasunou 3:0. Hostia však hrali takmer celý duel bez vylúčeného Puňala.