Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

13. novembra 2020

Video: Dara Rolins v novom videoklipe pozýva do svojho osobného emotívneho svetaDara Rolins nemusí nikoho presviedčať o tom, že vie, ako svojou hudbou vzbudiť pozornosť.Zdieľať
Video: Dara Rolins v novom videoklipe pozýva do svojho osobného emotívneho sveta

Dôkazom je jej najnovší videoklip, ktorý má práve dnes premiéru. PENA je unikátna ako obsahom, tak aj formou, ktorou vznikla - kameru by ste totiž pri jej natáčaní hľadali márne!

Spevácka diva Dara Rolins vypustila do sveta čerstvú novinku zo svojej hudobnej tvorby, ktorá dostala názov PENA. Hoci samotný song s týmto názvom je na svete už nejakú chvíľu, najnovšie sa k nemu pridáva novinka v podobe videoklipu, ktorý vás prenesie do Darinho osobného, emotívneho sveta.

Klip vznikol v spolupráci s uznávaným Lukášom Kimličkom a na výsledku je to poznať. Zohraná dvojica Dara a Lukáš spolu vymysleli originálny obrazový koncept, kde je centrom pozornosti iba samotná speváčka a hra s farbami. Na pomoc s jej zachytením si prizvali aktuálne najlepší fotomobil sveta Huawei Mate 40 Pro, ktorý vyniká nielen špičkovým fotoaparátom, ale aj pokročilými video funkciami.

Nápad na natáčanie klipu netradične na mobil vznikol podľa slov samotnej Dary spontánne. Tento song je najmä o emóciách. Od začiatku som vedela, že jeho obrazové stvárnenie bude skôr o pocite, atmosfére, dokonalej hre farieb. Skôr umelecký než akčný klip. Táto vízia mi dokonale súznela s nápadom natáčať na mobil, v ateliéri. Nikam sa neponáhľať, iba sa hrať a čarovať s obrazom,hovorí Dara, ktorej klip režíroval jej kamarát a uznávaný vizuálny majster, Lukáš Kimlička.

A o čom samotná PENA je?Každý, kto miloval, pesničku pochopí. Každý, kto sa trápil, koho sa láska dotkla, sa s textom a atmosférou pesničky stotožní. Rozpozná emócie, s ktorými sa stretol osobne či sprostredkovane. Funguje to od momentu, čo som ju vypustila do sveta. A ja sa len teším, že video k nej túto skutočnosť len umocní,nechala sa počuť na margo nového klipu speváčka.

Svetovú premiéru si PENA odbila len pred pár hodinami. Najnovší videoklip Dary Rolins si môžete  pozrieť tu: 


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
OneRepublic ohlásili nový termín bratislavského koncertu
<< predchádzajúci článok
Koncert pre všímavých s premiérou Black Angels Songs od Miroslava Tótha a koncertmi Chiki liki tu-a a CHVM

Video: Dara Rolins v novom videoklipe pozýva do svojho osobného emotívneho sveta - diskusné fórum čitateľov