15. apríla 2012

Hráči tímu Dinamo Moskva odplatili Avangardu Omsk piatkovú tesnú prehru 1:2 v úvodnom stretnutí finále play-off Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) a rovnakým pomerom v nedeľu svojho súpera zdolali. ...

dinamo moskvadenis kokarev OMSK 15. apríla (WEBNOVINY) - Hráči tímu Dinamo Moskva odplatili Avangardu Omsk piatkovú tesnú prehru 1:2 v úvodnom stretnutí finále play-off Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) a rovnakým pomerom v nedeľu svojho súpera zdolali.

Skóre duelu otvoril v 8. min Denis Kokarev, náskok hostí zvýšil ešte tesne pred prvou prestávkou Fín Janne Jalasvaara.

Domáci zdramatizovali stretnutie na začiatku tretej tretiny, keď sa presadil Alexander Perežogin.

Vyrovnať sa im však už nepodarilo a séria sa tak za nerozhodného stavu 1:1 presúva do Moskvy. Tretí duel je na programe v utorok 17. apríla. V kádri Moskovčanov pôsobí aj slovenský obranca Dominik Graňák.