17. novembra 2012

V talianskej najvyššej futbalovej súťaži - Serie A boli v sobotu na programe dva zápasy. Hamšíkov Neapol hostil na svojom štadióne trápacie sa AC Miláno a začal dobre. "Partenopei" ...

ssc neapol RÍM 17. novembra (WEBNOVINY) - V talianskej najvyššej futbalovej súťaži - Serie A boli v sobotu na programe dva zápasy.

Hamšíkov Neapol hostil na svojom štadióne trápacie sa AC Miláno a začal dobre. "Partenopei" vyhrávali v prvom polčase po góloch Gökhana Inlera zo 4. minúty a Insigneho, ktorý sa trafil o 26 minút neskôr už 2:0.

Minútu pred prestávkou však strelil kontaktný gól El Shaarawy. Ten istý hráč sa postaral v 82. minúte aj o vyrovnanie a jeho zásluhou si "Rossoneri" vybojovali na trávniku tretieho tímu tabuľky bod za remízu 2:2.

V druhom sobotňajšom zápase sa v Turíne predstavilo Lazio. Fanúšikovia domáceho Juventusu čakali na gól márne a keďže sa strelecky nepresadili ani Rimania, tak sa zrodila na pôde lídra talianskej Serie A bezgólová remíza.