24. marca 2015

Marián Gáborík so spoluhráčmi.

Marián Gáborík so spoluhráčmi. Foto: TASR/AP
New York 24. marca (TASR) - Slovenskí hokejisti Andrej Sekera a Marián Gáborík sa výraznou mierou pričinili o víťazstvo Los Angeles v zápase zámorskej NHL. "Králi" v noci na utorok triumfovali na ľade New Jersey 3:1, pričom skóre stretnutia otvoril v 11. minúte práve Sekera. Na jeho treťom góle v aktuálnej sezóne sa podieľal Gáborík, ktorý asistoval aj pri druhom presnom zásahu svojho tímu a vyhlásili ho za druhú hviezdu.

Zostrih zápasu Devils - Kings

Rovnako 3:1 zvíťazilo Chicago nad Carolinou. V drese Blackhawks odohral necelých 18 minút útočník Marián Hossa a do štatistík si pripísal bod za asistenciu.

Výsledky:
Carolina - Chicago 1:3 /za hostí HOSSA 0+1/, New Jersey - Los Angeles 1:3 /za hostí SEKERA 1+0, GÁBORÍK 0+2/, Ottawa - San Jose 5:2, Toronto - Minnesota 1:2, Dallas - Buffalo 4:3, Calgary - Colorado 3:2, Edmonton - Winnipeg 1:4.