09. marca 2014

Hráči Metallurgu Magnitogorsk využili výhodu domáceho prostredia aj v nedeľňajšom druhom zápase štvrťfinále Východnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL), tentoraz triumfovali nad Admiralom ...

tomas zaborsky MOSKVA 9. marca (SITA) - Hráči Metallurgu Magnitogorsk využili výhodu domáceho prostredia aj v nedeľňajšom druhom zápase štvrťfinále Východnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL), tentoraz triumfovali nad Admiralom Vladivostok 5:3 a v sérii vedú 2:0. V oboch domácich dueloch zvíťazil aj Barys Astana, po sobotňajšom maratóne potreboval na zdolanie Avtomobilistu Jekaterinburg opäť predĺženie. V 78. min rozhodol Mike Lundin.

Naopak, Salavat Julajev Ufa na vlastnom ľade druhýkrát prehral s Torpedom Nižnij Novgorod, v nedeľu najtesnejším rozdielom 0:1. Ako jediný v stretnutí sa strelecky presadil Krys Kolanos v 25. min. Torpedo pocestuje domov s náskokom 2:0 v sérii.

Záverečný duel nedeľňajšieho programu Ak Bars Kazaň - Sibir Novosibirsk je na programe o 14.00 h SEČ.

Výsledky nedeľňajších druhých zápasov štvrťfinále Východnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL):

Metallurg Magnitogorsk - Admiral Vladivostok 5:3 (1:0, 3:3, 1:0) - stav série 2:0
Góly: 3. Antipin, 23. Kosov, 23. Brent, 33. Pare, 44. Lee - 21. Bergfors, 29. D. Vorobiov, 35. Gračev

Barys Astana - Avtomobilist Jekaterinburg 5:4 po predĺžení (1:1, 2:2, 1:1 - 1:0) - stav série 2:0
Góly: 26. a 40. Starčenko, 6. Rachmanov, 47. Bochenski, 78. Lundin - 12. Deveaux, 31. Černov, 35. Malychin, 57. Megalinskij

Salavat Julajev Ufa - Torpedo Nižnij Novgorod 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) - stav série 0:2
Gól: 25. Kolanos