04. augusta 2017

Vinciovej vykradli dom. Prišla aj o viacero trofejí

Talianska tenistka Flavia Pennettová (vpravo) sa stala víťazkou ženskej dvojhry na grandslamovom turnaji US Open. Vo finálovom derby si ako nasadená dvadsaťšestka poradila s krajankou Robertou Vinciovou (vľavo) v dvoch setoch 7:6 (4), 6:2 ...

Talianska tenistka Flavia Pennettová (vpravo) sa stala víťazkou ženskej dvojhry na grandslamovom turnaji US Open. Vo finálovom derby si ako nasadená dvadsaťšestka poradila s krajankou Robertou Vinciovou (vľavo) v dvoch setoch 7:6 (4), 6:2 a dosiahla životný úspech v noci na 13. septembra 2015. Foto: TASR/AP
Rím 4. augusta (TASR) - Talianska tenistka Roberta Vinciová sa stala obeťou zlodejov, ktorí jej ukradli aj množstvo víťazných trofejí. Tridsaťštyriročná hráčka o nepríjemnej udalosti napísala na sociálnej sieti, informovala agentúra AP.

"Nanešťastie, pred niekoľkými dňami skupina zlodejov vylúpila môj dom v Tarante a ukradla viaceré hodnotné veci. Vrátane tých, ktorých ekonomická hodnota sa pre mňa nedá porovnať s tou emocionálnou, ide o trofeje, ktoré som vyhrala počas kariéry," uviedla 37. hráčka svetového rebríčka.

Vinciová získala desať singlových titulov na okruhu WTA a 25 vo štvorhre. Štyrikrát vyhrala Fed Cup a v roku 2015 hrala vo finále US Open.