Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show

31. marca 2007

Víťazkou šou Hľadá sa supermodelka je Ivana HonzováVíťazkou televíznej šou Hľadá sa Supermodelka sa stala Ivana Honzová z Piešťan.Zdieľať
       Šestnásťročná študentka získala vďaka tejto súťaži garantovanú dvojročnú zmluvu na milión korún s agentúrou Elite Model Management a pootvorené dvere do sveta modelingu. "Je to krásna odmena za tie tri predchádzajúce mesiace driny. Cítim sa veľmi dobre," povedala po skončení súťaže Ivana, ktorá sa síce teší na pár dní oddychu, no i na nadchádzajúcu kariéru vo svete modelingu. "Preto som sa predsa do tejto súťaže prihlásila," zdôraznila.

      "Myslím si, že to skutočne vyhrala tá najlepšia z najlepších. Veľmi sa snažila, z očí jej srší šľachetnosť a má aj dobrú výchovu, rodinné zázemie," povedala po skončení veľkého finále patrónka dievčat i ostrieľaná modelka Simona Krainová, ktorej  vraj bude celý kolektív súťažiacich veľmi chýbať. "Svojim spôsobom mi všetky dievčatá prirástli k srdcu. Sú to také moje deti, ktorým som bola učiteľkou. Chcela som im pomôcť a byť ich maminkou či sestrou. Určite nie ženou, ktorá s nimi bude súťažiť," poznamenala tiež Krainová, ktorá by do podobného projektu išla znovu.
      Pre porotcu a modelingového experta Sašu Jányho bola Ivana Honzová jednou z troch favoritiek. "Ona je taký malý sen o modelke. Jej prístup k veci je fenomenálny. Má prirodzené predpoklady, akými sú výška či chôdza. Ale plusom je i jej nasadenie, výkon, charizma a určite aj inteligencia či rodinné zázemie," vychválil pozitívne stránky Ivany. Aj v Paríži, kde sa časť dievčat v rámci šou ocitla, boli podľa Jányho reakcie na Ivanu jednoznačne najlepšie. "Myslím, že ju čaká skvelá kariéra," dodal.
      Tesne za Ivanou Honzovou skončila v súťaži TV JOJ Regina Rusznyáková a na treťom mieste sa umiestnila Zdenka Pavlíková.

(TASR) 


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kvetná nedeľa je poslednou pôstnou nedeľou
<< predchádzajúci článok
V Maďarsku budú autá nad 3,5 tony platiť ako kamióny