Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

28. júna 2022

Vlak spoločnosti Amtrak sa zrazil s vyklápacím autom (video+foto)Osobný vlak spoločnosti Amtrak smerujúci z Los Angeles do Chicaga sa v pondelok v odľahlej časti štátu Missouri zrazil s vyklápacím autom, pričom pri zrážke zahynuli traja ľudia a najmenej 50 utrpelo ...Zdieľať
amtrak_derailment_missouri_64994 dadb0f2d8fdb4b9a8ee198f2fef399b7 676x451 28.6.2022 (Webnoviny.sk) - Osobný vlak spoločnosti Amtrak smerujúci z Los Angeles do Chicaga sa v pondelok v odľahlej časti štátu Missouri zrazil s vyklápacím autom, pričom pri zrážke zahynuli traja ľudia a najmenej 50 utrpelo zranenia.Informuje o tom televízia CNN. Nehoda sa stala na nekontrolovanom železničnom priecestí pri meste Mendon. Dvaja zosnulí sú z vlaku a jeden z nákladniaku, uviedol hovorca štátnej diaľničnej hliadky, podľa ktorého slov sa pri kolízii vykoľajilo sedem vagónov.

Predstavitelia Amtraku uviedli, že z trate zišlo osem vagónov a dva rušne. V čase nehody bolo podľa spoločnosti vo vlaku zhruba 243 pasažierov a 12 členov posádky.
Zdroj: Webnoviny.sk - Vlak spoločnosti Amtrak sa zrazil s vyklápacím autom (video+foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rusi chcú na Ukrajine získať taktickú výhodu, používajú zbrane určené na ciele strategického významu
<< predchádzajúci článok
Najdôležitejšou súčasťou Marshallovho plánu pre Ukrajinu je európska perspektíva, skonštatoval Klus