Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

27. mája 2010

Vyšetrujú rodičov fajčiaceho dvojročného chlapcaRodičia fajčiaceho dvojročného chlapca, ktorého video sa objavilo na webovej stránke YouTube, sa budú musieť podrobiť vyšetrovaniu, uviedli vo štvrtok oficiálni ...+VIDEOZdieľať
maly fajciar Ardi Rizal

Foto: SITA
JAKARTA 27. mája (WEBNOVINY) - Rodičia fajčiaceho dvojročného chlapca, ktorého video sa objavilo na webovej stránke YouTube, sa budú musieť podrobiť vyšetrovaniu, uviedli vo štvrtok oficiálni predstavitelia. Video ukazuje malého chlapca v kruhu dospelých osôb, ako si poťahuje z cigarety. Chlapec menom Ardi Rizal žije v malej dedine na Sumatre a údajne fajčí 40 cigariet denne. Prvú cigaretu mu dal jeho otec, keď mal 18 mesiacov.

"Vyšetrujeme rodičov chlapca a komunitu, v ktorej žije," povedal Heru Kasidi z ministerstva na podporu žien a ochranu detí. "Toto nie je prvýkrát, čo sa video s fajčiacim dieťaťom objavilo na internete," povedal.

Prvú cigaretu dvojročnému Ardimu Rizalovi dal jeho otec, keď mal 18 mesiacov.
Podľa Kasidiho na vine sú mierne zákony týkajúce sa tabakového priemyslu, ktoré umožňujú tabakovým spoločnostiam zamerať sa na mladých ľudí.

SITA/AFP

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rómovia zdarma odrobia tisíc hodín pre Nitru
<< predchádzajúci článok
ĽS-HZDS by sa do NR SR nedostala, AZEN áno