Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

06. decembra 2023

Z dvoch nočných požiarov v Bartošovej Lehôtke polícia obvinila 79-ročnú ženu (video)Z dvoch nočných požiarov v obci Bartošova Lehôtka v Hronskožiarskom okrese z 25. novembra obvinila polícia 79-ročnú ženu. Ako informuje na sociálnej sieti banskobystrická krajská polícia, pri ...Zdieľať
poziar e1701875051151 676x331 6.12.2023 (SITA.sk) - Z dvoch nočných požiarov v obci Bartošova Lehôtka v Hronskožiarskom okrese z 25. novembra obvinila polícia 79-ročnú ženu.


Ako informuje na sociálnej sieti banskobystrická krajská polícia, pri požiaroch zhorela hospodárska budova pri neobývanom dome a neďaleko odtiaľ horela aj strecha rodinného domu. Vyšetrovaním prípadu policajti zistili, že požiare boli založené úmyselne. Žena z tej istej obce najprv podpálila hospodársku budovu a neskôr aj rodinný dom.

Škoda, ktorá požiarom vznikla bola vyčíslená na viac ako 110-tisíc eur," uviedla polícia s tým, že krajský vyšetrovateľ ženu obvinil z obzvlášť závažného zločinu všeobecného ohrozenia a prečinu poškodzovania cudzej veci.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: SITA.sk - Z dvoch nočných požiarov v Bartošovej Lehôtke polícia obvinila 79-ročnú ženu (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Slovenská pošta prijala v Prešovskom kraji opatrenia pre výskyt žltačky
<< predchádzajúci článok
Väčšina Rusov by sa Putina v televíznej priamej linke opýtala na koniec vojny, podľa prieskumu ich zaujímajú aj dôchodky a platy