Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

25. decembra 2006

Zdravotný stav po autonehode sa výrazne zlepšujeZdravotný stav predsedu KDH Pavla Hrušovského sa po septembrovej autohavárii výrazne zlepšuje. Poznamenal, že žiadne trvalé následky si nehoda nevyžiadala. "Som v opatere lekárov, ktorí môj ...Zdieľať

BRATISLAVA 25. decembra (WEBNOVINY) - Zdravotný stav predsedu KDH Pavla Hrušovského sa po septembrovej autohavárii výrazne zlepšuje. Poznamenal, že žiadne trvalé následky si nehoda nevyžiadala. "Som v opatere lekárov, ktorí môj zdravotný stav sledujú, doliečujem si zranenia," reagoval na udalosť, ktorá podľa neho do istej miery zmenila pohľad na pravé hodnoty života. "Od momentu, kedy sa mi to stalo, sa pozerám na život inak," dodal.
Hrušovský zdôraznil, že zodpovední politici majú toho dosť až veľa. "Niekedy, ak nedokážeme odhadnúť svoje psychické a fyzické sily a kapacity, vystavujeme sa veľkému riziku," konštatoval Hrušovský. Tento rok zahynul po autonehode predseda Správnej rady ÚPN Ján Langoš, počas predvolebnej kampane bývalý minister kultúry František Tóth, bývalý premiér Mikuláš Dzurinda sa vážne zranil pri lyžovaní.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zomrel krstný otec soulu James Brown
<< predchádzajúci článok
Sofia sa na Štedrý večer ponorila do tmy