Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

24. decembra 2006

Minister Kašický navštívil službukonajúcich vojakovMinister obrany František Kašický dnes navštívil príslušníkov Ozbrojených síl SR, ktorý sú dnes v službe na ministerstve obrany a vo vojenskom útvare vo Vajnoroch. "Myslím si, že vo ...Zdieľať

BRATISLAVA 24. decembra (WEBNOVINY) - Minister obrany František Kašický dnes navštívil príslušníkov Ozbrojených síl SR, ktorý sú dnes v službe na ministerstve obrany a vo vojenskom útvare vo Vajnoroch. "Myslím si, že vo vianočnom čase si je treba uctiť ľudí, ktorí sú v službe a nemôžu byť s rodinou. Treba im ukázať, že si ich vážime," povedal dnes pre agentúru SITA a TV Markíza Kašický. Minister vojakom doniesol koláče, ktoré upiekla jeho manželka, ovocie a fľašu vína, ale pripomenul, že tú si majú vojaci otvoriť až po službe.

Stály operačný dozorný na ministerstve obrany Richard Horečný je v službe na Štedrý deň už šiestykrát. Darček pod stromčekom si našiel už ráno pred siedmou, keď odchádzal do služby. Rovnako manželke odovzdal darček ešte ráno. Zo služby sa Horečný vráti až v pondelok.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Talianska polícia zadržala kľúčovú osobu v prípade Litvinenko
<< predchádzajúci článok
Teroristi plánujú útok na tunel pod kanálom La Manche