Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Počítače

10. decembra 2009

Živé.sk má nový, moderný a vzdušný dizajnNajčítanejší portál o počítačoch, IT a internete Živé.sk zmenil svoju podobu a prináša nové funkcie. Cieľom redizajnu portálu bolo zmodernizovanie vzhľadu, ale aj zvýšenie ...Zdieľať
BRATISLAVA 10. decembra (WN/PR) - Najčítanejší portál o počítačoch, IT a internete Živé.sk zmenil svoju podobu a prináša nové funkcie.


Cieľom redizajnu portálu bolo zmodernizovanie vzhľadu, ale aj zvýšenie prehľadnosti. Živé.sk po novom dáva viac do pozornosti svoje najlepšie články či služby. Používa väčšie písmo a jednotlivé prvky stránky majú medzi sebou väčšie rozostupy, čím sa na portáli ľahšie orientuje a viac „lahodí oku“. Stránky majú naďalej zelený kabát, sekundujú mu však svetlejšie doplnkové farby.

„Nová podoba vychádza z dizajnu partnerského servera MobilMania.sk, ktorý sa stretol s veľmi pozitívnymi ohlasmi a vydavateľstvo ho koncipovalo aj na základe početných podnetov čitateľov,“ uvádza šéfredaktor internetových projektov vydavateľa Filip Hanker.

Z funkčných noviniek ponúka Živé.sk napríklad vylepšený bazár či možnosť prezentovať názory v diskusiách pod svojím vlastným menom. Nejde o povinnosť, no títo používatelia získajú možnosť spätnej editácie príspevkov a v budúcnosti aj ďalšie výhody. Diskusie boli vylepšené aj o ďalšie prvky – o prepracovaný profil používateľov či možnosť hodnotenia

Portál dosahuje mesačnú návštevnosť viac ako 217 tisíc reálnych užívateľov (RU) podľa oficiálneho auditu internetovej návštevnosti AIMmonitor za mesiac október. Predbežným výsledkom za november je viac ako 230 tisíc reálnych užívateľov.

O spoločnosti CPress Media
Spoločnosť CPress Media, s. r. o., je členom skupiny CPRESS, ktorá na slovenskom trhu pôsobí viac ako 15 rokov. Medzi naše projekty patria denník o počítačoch, IT a internete http://www.zive.sk, denník o mobilnej komunikácii http://www.mobilmania.sk a stránky s počítačovými radami a spravodajstvom pre začiatočníkov http://www.akonapocitac.sk.

Pre viac informácií kontaktujte:
Filip Hanker
šéfredaktor internetových projektov CPress Media, s. r. o.
filip.hanker@cpress.sk

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Mladí ľudia čerpajú informácie o sexe najmä z internetu
<< predchádzajúci článok
V nemeckej ZOO tigre zaútočili na cvičiteľa

Živé.sk má nový, moderný a vzdušný dizajn - diskusné fórum čitateľov