viac    diskusia

Bayer Leverkusen vyhral nad Schalke 1:0

Ilustračné foto.

Hokej: Cingel strelil víťazný gól Sparty v Liberci

Hokejisti pražskej Sparty zvíťazili v nedeľňajšom zápase 29. kola českej extraligy na ľade Liberca 3:1 a upevnili si piatu priečku v tabuľke. Víťazný gól hostí ...

Čajkovského Jekaterinburg zdolal Chanty-Mansijsk 1:0

Na snímke hokejisti Jekaterinburgu

Sevilla zdolala Celtu Vigo 3:0 a poistila si 3. miesto

Futbalisti Sevilly sa tešia z gólu

Hokejisti Nitry zdolali Liptovský Mikuláš o tri góly

Radosť hráčov Nitry po góle v zápase 29. kola Tipsport extraligy HK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš v Nitre 11. decembra 2016.

Žilina rozstrieľala Michalovce. Utvorila nové rekordy súťaže

Na snímke vľavo radosť hráčov Žiliny po góle v zápase 19. kola Fortuna ligy MŠK Žilina - MFK Zemplín Michalovce v Žiline 3. decembra 2016.

V Tokiu odštartovali výstavbu štadióna na olympiádu v roku 2020

Japonský premiér Šinzó Abe položil v nedeľu 11. decembra 2016 základný kameň nového olympijského štadióna, ktorý vyrastie v Tokiu.

Procházková získala v Davose dva body, triumf Fallovej

Slovenská reprezentantka Alena Procházková

Chelsea zdolala WBA 1:0 a vrátila sa na čelo tabuľky

Na snímke hráč Chelsea Diego Costa (v strede) oslavuje svoj gól so spoluhráčom Davidom Luizom v zápase 15. kola anglickej Premiere League Chelsea Londýn - West Bromwich Albion v Londýne 11. decembra 2016.

Adam Žampa bodoval v slalome Svetového pohára

Slalom mužov vo Val d'Isere sa stal korisťou Henrika Kristoffersena. Smolu mal domáci favorit Alexis Pinturault, ktorý po líderskej pozícii v prvom kole premotivovaný nezvládol už úvodné bránky druhého kola a po 'špicare' predčasne ...

Hamšík strelil gól a na dva prihral. Neapol deklasoval Cagliari 5:0

utbalista Neapolu Slovák Marek Hamšík sa teší po strelení gólu so spoluhráčom Jorginhom v zápase 16. kola talianskej Serie A, Cagliari - SSC Neapol v Cagliari 11. decembra 2016.

Štafete Slovákov sa nedarilo.V Pokljuke triumf biatlonistov Francúzska

Na snímke slovenský biatlonista Matej Kazár

Adam Žampa postúpil ako posledný do 2. kola slalomu vo Val d'Isere

Slovenský lyžiar Adam Žampa počas 1. kola slalomu vo francúzskom Val d'Ísere

Skvelá Veronika Velez-Zuzulová skončila druhá v Sestriere

Petra Vlhová skončila v Sestriere na siedmom mieste, z triumfu sa tešila Mikaela Shiffrinová.

Na MS klubov sa v semifinále stretne Real s Clubom América

Futbalisti mexického Club América postúpili do ...

Na archívnej snímke slovenský hráč Toronta Maple Leafs Martin Marinčin

Memphis pokoril Golden State a natiahol víťaznú sériu

Basketbalista Memphisu Grizzlies Zach Randolph (50) a hráč Golden State Warriors Ian Clark (vľavo) počas zápasu zámorskej basketbalovej NBA v sobotu 10. decembra 2016 v Memphise.

Gáborík strelil prvý gól v sezóne, Budaj vychytal Kings víťazstvo

Hokejista Ottawy Senators Chris Neil (25) a hráč Los Angeles Kings Slovák Marián Gáborík (vpravo) počas zápasu zámorskej hokejovej NHL. Neil odohral za Ottawu svoj tisíci zápas.