Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Prezidentské voľby 2014

15. marca 2014

A. Kiska prišiel do volebnej centrály, s napätím čaká na výsledkyObčiansky kandidát na prezidenta Andrej Kiska prišiel do svojej volebnej centrály v jednom ...Zdieľať
Kandidát na prezidenta SR Andrej Kiska prichádza do svojej volebnej centrály. FOTO TASR/Michal Svítok
 
Bratislava 15. marca (TASR) – Občiansky kandidát na prezidenta Andrej Kiska prišiel do svojej volebnej centrály v jednom z bratislavských hotelov krátko po 22.00 h. "S napätím čakáme na prvé výsledky, a potom prídem medzi vás a budeme sa o tom rozprávať. Teším sa, že sa tu uvidíme uprostred noci," privítal prítomných s úsmevom a zaželal príjemný večer.


Prezidentské voľby 2014: Priebežné výsledky prezidentských voliebNovinári a prví hostia sa v Kiskovej volebnej centrále začali schádzať po 20.00 h. V miestnosti so zapnutými televíziami je pokojná atmosféra, voľne tu diskutujú hostia kandidáta a novinári. Medzi hosťami je speváčka Lucia Lužinská či manažér a spoluzakladateľ vzdelávacieho združenia Manageria Stanislav Boledovič.

Kiska dnes odvolil v Poprade. Ráno strávil podľa vlastných slov v kruhu rodiny, vrátane dcéry, ktorá priletela kvôli voľbám z Londýna. "Očakávam dobrý výsledok, verím, že pokiaľ ľudia prídu voliť, že tá šanca dostať sa do druhého kola tu je," povedal dopoludnia Kiska. Dodal, že má za sebou dva roky práce, stretnutia s ľuďmi, tiež silnú antikampaň, ale aj podporu ľudí.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Séria atentátov v Iraku si vyžiadala najmenej 22 obetí
<< predchádzajúci článok
V centrále Smeru-SD sa očakáva príchod R. Fica

A. Kiska prišiel do volebnej centrály, s napätím čaká na výsledky - diskusné fórum čitateľov