Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

20. septembra 2023

Ako bude voliť bratislavská kaviareň? (video+foto)Bratislavská pražiareň Black, známa nielen svojou špičkovou výberovou kávou, ale aj punkovým prístupom k marketingu, nedávno vytvorila jedinečnú a vtipnú kampaň, ktorá parodovala slovenskú predvolebnú ...Zdieľať
20.9.2023 (SITA.sk) - Bratislavská pražiareň Black, známa nielen svojou špičkovou výberovou kávou, ale aj punkovým prístupom k marketingu, nedávno vytvorila jedinečnú a vtipnú kampaň, ktorá parodovala slovenskú predvolebnú scénu.

Predvolebné diskusie na kávovom poli


Ste milovníkom kávy a máte hlavu v smútku z blížiacich sa volieb? Čo tak dať si lahodný dúšok tohto nápoja a pozrieť si jedinečnú predvolebnú kampaň na eshope? Ak sa pýtate, čo má spoločné svet kávy a voľby, presvedčte sa na vlastné oči.

Pražiareň Black potvrdila svoju lásku k vtipnému punkovému štýlu marketingu a vytvorila sériu videí, ktoré napodobňujú predvolebné televízne diskusie. Vo videách účinkuje konateľ Alex Nagy, ktorého meno pripomína jedného zo súčasných slovenských politikov.


Sorosovym pražiarňam ani cent


Tieto paródie zahrňujú zábavné dialógy a diskusie, pri ktorých si politici a moderátori vymieňajú názory na "dôležité" témy, ako je výber kávy alebo úloha "bratislavskej kaviarne" v nadchádzajúcich voľbách. Pozrite si pár ukážok videí kaviarne Black a zabavte sa pri jedinečnej kombinácii politických satír a kvalitnej kávy.Kaviareň Black sa však nezastavila len pri videách. Vytvorila aj fiktívnu billboardovú kampaň, ktorá akože zdobila bratislavské ulice. Tieto billboardy obsahovali slogany, ktoré parodovali politické heslá, no namiesto politiky propagovali predvolebnú zľavu na ich eshop.

Miesto pre vtip a paródiu


Slogany ako "Spoločne zastavme tmavé praženie" alebo "Sorosovym pražiarňam ani cent" sa stretli so zaslúženým ohlasom na ich sociálnych sieťach. Prehliadnite si fotogalériu s ukážkami týchto billboardov na webovej stránke kaviarne Black a objednajte si ich kávu s predvolebnou zľavou.


Bratislavská pražiareň Black dokazuje, že aj svet kávy môže byť miestom pre vtip a paródiu. Ich odvážna a zábavná kampaň vás rozosmeje a zároveň vám pripomenie, že aj v hektickom politickom prostredí sa môžete na chvíľu zastaviť a vychutnať si dobrú kávu.
Zdroj: SITA.sk - Ako bude voliť bratislavská kaviareň? (video+foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pellegrini varuje Fica pred vládou s Republikou, strana Hlas-SD určila podmienky pre vstup do vlády (video)
<< predchádzajúci článok
Čaputová na valnom zhromaždení OSN diskutovala s lídrami viacerých štátov, Slovensko považujú za rešpektovaného partnera (foto)