Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

14. augusta 2019

Alice Cooper pride na Slovensko s technikou na siedmich kamiónochLegendárny Alice Cooper príde v septembri do Bratislavy s vlastnou originálnou hororovou šou. Len samotná produkcia hlavnej hviezdy večera predstavuje sedem plne naložených ...Zdieľať
Alice Cooper. Foto: TASR/AP
Bratislava 14. augusta (TASR) - Legendárny Alice Cooper príde v septembri do Bratislavy s vlastnou originálnou hororovou šou. Len samotná produkcia hlavnej hviezdy večera predstavuje sedem plne naložených kamiónov. Koncert, ktorý bude zároveň oslavou 5. narodenín Rádia Anténa Rock, vypukne v nedeľu 15. septembra v bratislavskej Incheba Expo aréne. TASR informoval PR manažér Tomáš Holetz.


Ďalšie štyri nákladiaky sa postarajú o pódium a ostatné technické zabezpečenie. Organizátori musia pre potreby umelca zabezpečiť aj 12 šatní, klimatizáciu či vlastnú kuchyňu. Zaujímavosťou je, že hviezdny Alice Cooper odmietol na dopravu využiť luxusnú limuzínu a po meste sa chce voziť v obyčajnej dodávke. Nie je preto vylúčené, že Coopera v civile stretnú nič netušiaci obyvatelia nášho hlavného mesta v uliciach na prechádzke.

Večer to už bude iný príbeh. Slovenskí fanúšikovia sa môžu tešiť na hity ako Poison, School’s out, Hey Stupid, I’m Eighteen či Love’s a Loaded Gun. To všetko umocnené nezabudnuteľným vizuálnym divadlom. Alice Cooper (vlastným menom Vincent Damon Furnier) patrí k legendám rockovej hudby. Hrdý člen rock’n’rollovej siene slávy je na scéne vyše 50 rokov a patrí medzi najvplyvnejšie osobnosti hudby. Živé vystúpenia ikonického hudobníka sú preslávené špeciálnymi efektmi, divadelnými scénami a strašidelnými výjavmi.

Spolu s Cooperom sa predstavia aj americkí hard-rockeri Black Stone Cherry. Kapela je na scene takmer 30 rokov, počas ktorých si zahrala so všetkými dôležitými rockovými kapelami súčasnosti. Poctivý americký hard rock si podmanil fanúšikov najmä vďaka energickým živým koncertom. Ich vystúpenie bude zároveň aj slovenskou premiérou.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
PADOL REKORD: Výhra v talianskej lotérii mu vyniesla 209 miliónov eur
<< predchádzajúci článok
Na Novom Zélande objavili fosíliu obrovského tučniaka

Alice Cooper pride na Slovensko s technikou na siedmich kamiónoch - diskusné fórum čitateľov