![]() |
| Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
|
Piatok 24.10.2025
|
Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky |
|
Meniny má Kvetoslava
|
Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tréner Hein Vanhaezebrouck. Foto: TASR/APRSC Anderlecht sa v EL dvakrát stretol aj so slovenským majstrom Spartakom Trnava, na ŠAM prehral 0:1, doma s "andelmi" remizoval bez gólov. Cez víkend prehral na pôde Cercle Bruggy 1:2, čo bola jeho tretia prehra v štyroch ligových zápasoch. V tabuľke je Anderlecht až na 4. mieste, čo je na historicky najúspešnejší belgický klub málo.
"Mužstvo nenazbieralo v lige dostatočný počet bodov, vypadli sme z Belgického pohára aj Európskej ligy príliš skoro. Veríme však, že to ešte otočíme v náš prospech," zdôvodnil verdikt klubového vedenia športový riaditeľ Michael Verschueren.
Päťdesiatštyriročný Vanhaezebrouck v roku 2015 priviedol Genk k historickému majstrovskému titulu. Na lavičku RSC zasadol minulý rok. Meno jeho nástupcu ešte nie je známe.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR
