Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

15. januára 2019

Anglická rocková kapela Foals vydá nový album, rozdelila ho na dve častiAnglická rocková kapela Foals tento rok uvedie na trh dva albumy. Svoju piatu štúdiovku Everything Not Saved Will Be Lost totiž rozdelila na dve časti a prvú z nich vydá už 8. marca. Druhú časť ...Zdieľať
foals 676x450 BRATISLAVA 15. januára (WebNoviny.sk) - Anglická rocková kapela Foals tento rok uvedie na trh dva albumy. Svoju piatu štúdiovku Everything Not Saved Will Be Lost totiž rozdelila na dve časti a prvú z nich vydá už 8. marca. Druhú časť môžu priaznivci formácie očakávať na jeseň.Foals


Kapela Foals vznikla v roku 2005 v Oxforde a jej členmi sú Yannis Philippakis (spev, gitara), Jack Bevan (bicie), Jimmy Smith (gitara) a Edwin Congreave (klávesy).

Zatiaľ vydali albumy Antidotes (2008), Total Life Forever (2010), Holy Fire (2013) a What Went Down (2015). S prvou štúdiovkou a ostatnými dvoma sa dostali v UK Charte do top 3.

Ponúkli tiež niekoľko EP nahrávok a single ako napríklad Cassius, Inhaler, Spanish Sahara, Balloons alebo My Number. Podarilo sa im získať napríklad tri NME Awards či dve Q Awards alebo po dve nominácie na BRIT Awards a Mercury Prize.


Informácie pochádzajú z webstránky www.thefader.com a archívu agentúry SITA.


Zdroj: Webnoviny.sk - Anglická rocková kapela Foals vydá nový album, rozdelila ho na dve časti © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Speváčky Dua Lipa a Anne-Marie ovládli nominácie na Brit Awards
<< predchádzajúci článok
Divadlo Nová scéna uvádza premiéru inscenácie Rozum a cit

Anglická rocková kapela Foals vydá nový album, rozdelila ho na dve časti - diskusné fórum čitateľov