Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

04. decembra 2022

Autonehoda v Tornali si vyžiadala štyri ľudské životy, vozidlá sú mimo štátnej cestyPri dopravnej nehode dvoch osobných automobilov v Tornali v miestnej časti Behynce (okres Revúca) zahynuli pri dopravnej nehode štyri osoby. Ako informuje operačné stredisko Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) ...Zdieľať
autonehoda 676x414 4.12.2022 (Webnoviny.sk) - Pri dopravnej nehode dvoch osobných automobilov v Tornali v miestnej časti Behynce (okres Revúca) zahynuli pri dopravnej nehode štyri osoby. Ako informuje operačné stredisko Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Banskej Bystrici, vozidlá sú mimo štátnej cesty II/532 a osoby v nich nejavia známky života.


Osoby vyslobodzujeme z vozidiel. Vozidlá sú zabezpečené proti náhodnému pohybu, úniku prevádzkových kvapalín a vzniku požiaru," informujú hasiči s tým, že na mieste nehody zasahujú dve vozidlá a štyria príslušníci HaZZ.


Zdroj: Webnoviny.sk - Autonehoda v Tornali si vyžiadala štyri ľudské životy, vozidlá sú mimo štátnej cesty © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rusi podnikli desiatky útokov na Chersonskú oblasť, ukrajinské mestá plánovane vypínajú dodávky elektriny
<< predchádzajúci článok
Študenti a dôchodcovia pracujúci na dohodu sa z hľadiska dôchodkového poistenia od nového roka stanú zamestnancami