Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

13. apríla 2012

Bayer získal prestížne ocenenie Via BonaPrestížne ocenenie Via Bona, ktorým Nadácia Pontis vyjadruje verejné uznanie firmám a podnikateľom, ktorí na Slovensku rozvíjajú firemnú filantropiu a zodpovedné podnikanie spoznalo počas včerajšieho ...Zdieľať
antonio payano generalny manazer spo BRATISLAVA 13. apríla (WBN/PR) - Prestížne ocenenie Via Bona, ktorým Nadácia Pontis vyjadruje verejné uznanie firmám a podnikateľom, ktorí na Slovensku rozvíjajú firemnú filantropiu a zodpovedné podnikanie spoznalo počas včerajšieho galavečera v Refinery Gallery svojich víťazov. Do užšieho výberu hodnotenia 12. ročníka ocenenia za aktivity realizované v roku 2011 postúpilo 82 nominácií.


Ceny boli udelené v deviatich kategóriách v oblastiach Zodpovedné podnikanie a Firemná filantropia.

Podľa vyjadrenia poroty získala firma Bayer ocenia Via Bona za svoje líderstvo a odvážne aktivity, ktoré pomohli k zvýšeniu transparentnosti a odstraňovaniu korupcie v zdravotníctve na Slovensku. Cenu prevzal generálny manažér spoločnosti Bayer pre Slovensko a Českú republiku Antonio Payano: „Táto cena je pre našu spoločnosť nielen mimoriadne významné ocenenie ale zároveň aj záväzok, aby sme vytrvali pomáhať meniť svet okolo seba k lepšiemu“ Spoločnosť Bayer považuje dodržiavanie zákonných a etických štandardov za neoddeliteľnú súčasť svojho podnikateľskej stratégie na Slovensku ako aj všetkých ostatných krajinách.

Prestížne ocenenia Via Bona udeľuje každoročne Nadácia Pontis. Hodnotiacu komisiu tvoria zástupcovia firiem, verejnej správy, médií a neziskových organizácií. Spoločnosť Bayer bola tento rok nominovaná celkovo v dvoch kategóriách. Pre Bayer je to už druhé významné ocenenie Via Bona v histórií, keď v roku 2009 získal hlavnú cenu Via Bona v kategórií malé a stredné podniky.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ján Počiatek nebude robiť na ministerstve čistky
<< predchádzajúci článok
Na Floride popravili viacnásobného vraha