Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

30. októbra 2020

BMW zišlo z cesty a narazilo do stromu, matka a jej dve deti skončili v nemocniciPolícia zisťuje okolnosti a príčiny dopravnej nehody, pri ktorej v piatok popoludní skončilo červené BMW medzi Špačincami a Dolným Dubovým v okrese Trnava mimo cesty a narazilo do stromu. Po ...Zdieľať
123047080_732709800660338_1204211120062645547_o 676x450 30.10.2020 (Webnoviny.sk) - Polícia zisťuje okolnosti a príčiny dopravnej nehody, pri ktorej v piatok popoludní skončilo červené BMW medzi Špačincami a Dolným Dubovým v okrese Trnava mimo cesty a narazilo do stromu.


Po nehode záchranári previezli matku s dvomi deti vo veku 6 a 8 rokov do nemocnice. Podľa predbežnej lekárskej správy by malo ísť o zranenia s dobou liečenia do 6 týždňov.

Polícia podľa trnavskej policajnej hovorkyne Márie Linkešovej požiadala nemocnicu o odber krvi vodičky na účely zistenia alebo vylúčenia alkoholu.

Polícia aj v súvislosti s touto nehodou upozorňuje vodičov, aby najmä v čase zníženej viditeľnosti alebo dažďa zvýšili opatrnosť, aby sa na jazdu maximálne sústredili a prispôsobili ju aktuálnemu počasiu a svojim schopnostiam.


Zdroj: Webnoviny.sk - BMW zišlo z cesty a narazilo do stromu, matka a jej dve deti skončili v nemocnici © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Video: Premiér pozval ľudí na celoplošné testovanie, hovorí o pokuse predísť lockdownu
<< predchádzajúci článok
Bratislavský Volkswagen otestoval počas jedného dňa vyše štyritisíc svojich zamestnancov

BMW zišlo z cesty a narazilo do stromu, matka a jej dve deti skončili v nemocnici - diskusné fórum čitateľov