Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

12. októbra 2007

Britney Spears môže s deťmi stráviť jednu noc do týždňaBritney Spears sa na súde podarilo získať viac času na návštevy svojich synov. S chlapcami môže stráviť jednu celú noc v týždni. Spears vo štvrtok prekvapila svojou prítomnosťou na súde. ...Zdieľať

BRATISLAVA 12. októbra (WEBNOVINY) - Britney Spears sa na súde podarilo získať viac času na návštevy svojich synov. S chlapcami môže stráviť jednu celú noc v týždni. Spears vo štvrtok prekvapila svojou prítomnosťou na súde. Sudca losangeleského vyššieho súdu Scott M. Gordon ráno viedol na jej žiadosť pojednávanie, aby rozhodol o prípadnom väčšom rozsahu jej návštev chlapcov. Obom právnym zástupcom - speváčkinmu aj jej exmanžela Kevina Federlina, ktorý len nedávno získal opatrovníctvo detí, dal viac času na prediskutovanie tejto otázky mimo súdu.

Speváčkina právna zástupkyňa Anne Kiley naliehala na sudcu, aby jej povolil ostať s chlapcami cez noc, pretože práve tieto návštevy sú pre dvojročného Seana Prestona a ročného Jaydena Jamesa dôležité, aby si s matkou udržali puto. Hovorca súdu Allan Parachini informoval médiá o novom rozsahu návštev, no neuviedol, kto bude na Spears v noci dohliadať. Podľa advokáta Marka Vincenta Kaplana, Federline, ktorý sa nezúčastnil na pojednávaní, so zmenami súhlasí. "Súhlasil, nemusel, ale súhlasil s týmto časom navyše, avšak s podmienkou, že na mieste budú zabezpečené opatrenia, aby si mohol byť istý, že sú deti v bezpečí," komentoval rozhodnutie svojho mandanta Kaplan. Speváčkina advokátka požiadala sudcu, aby zvážil, či dohľad pri návšteve nemôže robiť jej matka Lynne Spears. Kaplan odmietol prezradiť, kedy Britney čaká prvá noc s chlapcami a kto bude na ňu dohliadať. Uviedol však, že pre konflikt záujmov je proti tomu, aby sa súdom určenými osobami na dohľad pri návštevách, stali členovia rodiny.

Dvadsaťpäťročná Spears a 29-ročný Federline sa zosobášili v októbri 2004 a minulý rok v júli sa rozviedli. Podľa rozhodnutia sudcu sa musia obaja zúčastniť na pojednávaní 26. októbra.

SITA/AP© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Tatrách silnejú snahy o obnovenie zaniknutých chát
<< predchádzajúci článok
Aneta Langerová v novembri zaspieva aj na Slovensku

Britney Spears môže s deťmi stráviť jednu noc do týždňa - diskusné fórum čitateľov