Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Pre ženy

08. septembra 2010

Buď štýlová s Kotex


Tagy: Kotex

Značka Kotex vznikla v spoločnosti Kimberly-Clark na začiatku dvadsiateho storočia a jej doménou sú dámske menštruačné tampóny.Zdieľať
Kotex svoje produkty stále vyvíja a vďaka početným inováciám poskytuje svojim spotrebiteľkám maximálnu slobodu pohybu a pohodlia.
Spoľahlivosť a praktičnosť však nie sú jedinými argumentmi prečo túto značku vyskúšať. Teraz s Kotex získate skvelý darček v podobe pôvabnej kovovej krabičky, do ktorej elegantne schováte tampóny a zabránite tak ich rozkotúľaniu po dne kabelky. Mini dózu získate zadarmo pri zakúpení balenia 32 kusov tampónov.
Tým ale potešenie a zábava nekončia. V rámci tejto špeciálnej ponuky sa môžete zúčastniť tiež súťaže “Buď štýlová s Kotex“. Pokiaľ sa vyfotíte vo farbách Kotex, spolu so zmienenou kovovou krabičkou, a fotografiu umiestnite na www.budstylovaskotex.cz, môžete vyhrať luxusný deň v Prahe.
 
A ako taký deň vypadá?
Za doprovodu módneho štylistu navštívite vybrané obchody s oblečením a doplnkami, kde si budete môcť vybrať trendové kúsky v hodnote 5 000 Kč. Zavítate tiež k vizážistke, ktorá sa postará o profesionálne nalíčenie a vytvorenie sexy účesu. Štýlový deň i vzhľad ukončíte luxusnou večerou pre dve osoby.
Pre víťazku mimo českú metropolu bude zaistená doprava aj ubytovanie v štýlovom hotely.
Viac informácií na www.kotex.cz a na www.budstylovaskotex.cz


Tagy: Kotex
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Začiatok divadelnej sezóny v RND
<< predchádzajúci článok
Bentley Continental GT prešlo modernizáciou

Buď štýlová s Kotex - diskusné fórum čitateľov