Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

24. októbra 2006

Bugár si v opozícii nevie vynachváliť veľa voľného časuOdkedy je šéf Strany maďarskej koalície (SMK) Béla Bugár opozičný poslanec, nevie si vynachváliť svoj voľný čas.Zdieľať
  Ako sám hovorí, má ho dosť a rozdeľuje ho predovšetkým pre dcérku, svoju záhradu a samozrejme stranu, ktorej centrálu na Čajakovej ulici navštevuje každý druhý deň.

      "Po tých ôsmich rokoch, hlavne po tom konci, keď sme poldruha roka mali problémy, pol roka som šéfoval parlamentu a schôdzu sme viedli iba dvaja s Viliamom Veteškom, potrebujem sa preliečiť. Hlavne imunitný, ale aj nervový systém. Bola to záťaž a organizmus to cíti. Mne vyhovuje, že budem v opozícii, aj keď by som si vedel predstaviť inú vládu," priznal sa pre TASR Bugár.
       Záhrada, ako hovorí, je jeho veľký koníček. Na otázku, kedy kolegovia uvidia plody jeho práce, s úsmevom povedal, že určite v parlamente nebude predávať zeleninu. "Tento rok som na zeleninu nerobil postrek. Mám bioplody, aj keď napríklad niektoré jablká majú drobné chybičky krásy. No a také predsa ponúkať nebudem," hovorí Bugár, ktorý si svoju tohtoročnú úrodu pochvaľuje. Už uskladnil aj zemiaky do pivnice na zimu, asi 20 debničiek jabĺk na zimu, mrkvu, zeler i petržlen.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rast minimálnej mzdy spôsobí nemocniciam dlh 120 mil.Sk
<< predchádzajúci článok
ÚDZS zaevidoval 773 tis. prihlášok do poisťovní