Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

28. októbra 2020

Bývalá štátna tajomníčka Jankovská vypovedala deväť hodínBývalá štátna tajomníčka Monika Jankovská, ktorá je v súčasnosti obvinená z korupcie a marenia spravodlivosti, vypovedala 27. októbra naZdieľať
monika jankovska 676x451 28.10.2020 - Bývalá štátna tajomníčka Monika Jankovská, ktorá je v súčasnosti obvinená z korupcie a marenia spravodlivosti, vypovedala 27. októbra na Úrade špeciálnej prokuratúry v Pezinku deväť hodín. Informoval o tom spravodajský portál Tvnoviny.sk.


Výsluchu s Jankovskou sa zúčastnil prokurátor Peter Kysel a nie dozorujúca prokurátorka v kauze Búrka Valéria Simonová. To podľa spravodajského portálu naznačuje, že bývalá štátna tajomníčka sa „rozrozprávala“ a okrem priznania ponúkla aj iné závažné informácie.

To, prečo takto nadriadený „odstavil“ dozorujúcu prokurátorku Simonovú, môže podľa portálu súvisieť s viacerými skutočnosťami. Informácie, ktoré Jankovská ponúka, budú, ako uvádza portál, vyšetrovať s najväčšou pravdepodobnosťou samostatne, mimo kauzy Búrka.

Spomínaný portál tiež informovali, že Simonová má byť údajne blízkou osobou obvineného a väzobne stíhaného špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika.


Zdroj: Webnoviny.sk - Bývalá štátna tajomníčka Jankovská vypovedala deväť hodín © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zomrel spišský diecézny biskup Štefan Sečka, trpel vážnou chorobu srdca a bol diabetik
<< predchádzajúci článok
Kto nemusí ísť na antigénový test (výnimky), musím sa otestovať v mieste bydliska? Celoplošné testovanie - otázky a odpovede

Bývalá štátna tajomníčka Jankovská vypovedala deväť hodín - diskusné fórum čitateľov