Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

08. marca 2018

Cavendish spadol v 1. etape Tirreno-Adriatico a na podujatí skončilBritský cyklista Mark Cavendish prichádza s roztrhnutým dresom a krvou na tvári do cieľa prvej etapy 53. ročníka cyklistických pretekov Tirreno - Adriatico, ktorou bola časovka družstiev, 7. marca 2018 v talianskom Lido di Camaiore. ...Zdieľať
Britský cyklista Mark Cavendish prichádza s roztrhnutým dresom a krvou na tvári do cieľa prvej etapy 53. ročníka cyklistických pretekov Tirreno – Adriatico, ktorou bola časovka družstiev, 7. marca 2018 v talianskom Lido di Camaiore. Foto: TASR/AP
Lido di Camaiore 8. marca (TASR) - Britský cyklista Mark Cavendish skončil na podujatí Tirreno-Adriatico po páde v úvodnej etape. Počas kolízie v tímovej časovke utrpel viaceré zranenia, pre ktoré neprišiel do cieľa v stanovenom časovom limite.


"Som frustrovaný, ale zároveň aj rád, že sa nestalo ešte niečo vážnejšie. Napriek zraneniam som sa tešil na ďalšiu fázu pretekov a som sklamaný, že už nemôžem byť ich súčasťou," citoval Cavendisha portál bbc.com.

Tridsaťdvaročný bývalý majster sveta si z pádu odniesol prasknuté rebro, poranené kolená, boky, ruky a tržné rany na tvári. Do cieľa prišiel s veľkou stratou, nestihol časový limit a nemôže tak v pretekoch pokračovať.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Hamburg prepustil predsedu Bruchhagena a športového riaditeľa Todta
<< predchádzajúci článok
FOTO: Verejnosť sa v centre Florencie rozlúčila so zosnulým Astorim

Cavendish spadol v 1. etape Tirreno-Adriatico a na podujatí skončil - diskusné fórum čitateľov