01. januára 2015

Červení diabli natiahli sériu bez prehry, so Stoke City remizovali 1:1

Hráči Manchester United Radamel Falcao (vľavo) a Wayne Rooney sa tešia po strelení gólu v zápase anglickej Premiere League Manchster United - Stoke City v Stoke on Trent 1. januára 2015. Foto: TASR/AP
Londýn 1. januára (TASR) - Futbalisti Manchestru United natiahli v 20. kole svoju šnúru bez prehry v Premier League už na 10 zápasov, hoci v novoročnom stretnutí "len" remizovali na trávniku Stoke City 1:1. Na vedúci gól domáceho Ryana Shawcrossa z 2. minúty odpovedal ešte v prvom polčase kolumbijský kanonier v službách "červených diabov" Radamel Falcao.

V uplynulých štyroch dueloch si zverenci Louisa van Gaala body delili až trikrát, pričom všetky nerozhodné výsledky dosiahli na ihriskách súperov. Z 3. priečky v tabuľke strácajú na mestského rivala zo City už šesť bodov, na vedúcu Chelsea Londýn ešte o tri viac.