Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

17. septembra 2011

Charlie Sheen by sa chcel opäť objaviť v Dva a pol chlapaPredstaviteľ Charlieho Harpera v seriáli Dva a pol chlapa (2003) Charlie Sheen je otvorený myšlienke objaviť sa opäť v kedysi jeho sitcome - tentoraz ako hosťujúca hviezda. Nevadí mu ani fakt, že ...Zdieľať
najhorsie obleceni muzi podla caso BRATISLAVA 17. septembra (WEBNOVINY) - Predstaviteľ Charlieho Harpera v seriáli Dva a pol chlapa (2003) Charlie Sheen je otvorený myšlienke objaviť sa opäť v kedysi jeho sitcome - tentoraz ako hosťujúca hviezda. Nevadí mu ani fakt, že podľa dostupných informácií jeho postava hneď v prvej časti novej série zomrie. Ako v piatok povedal moderátorovi Mattovi Lauerovi z televízie NBC, páči sa mu jeho nápad, že by sa v seriáli nečakane objavil ako hosťujúci herec.


"Rozhodne. Ak by to chceli alebo potrebovali, alebo si mysleli, že by to bol dobrý nápad, bol by som úplne za," povedal Sheen, ktorého tento rok zo seriálu vyhodili pre nezhody s jeho tvorcami. Dokonca ešte túto myšlienku rozvinul, keď doplnil, že možno by sa mohol objaviť v poslednej epizóde. Herec si je však vedomý informácií, podľa ktorých by jeho postava mala zahynúť v prvej časti nadchádzajúcej deviatej sérii. Dodal preto: "Teda, ak nebudem skutočne mŕtvy - ak nebude žiadna truhla na pohrebe či urna."

Štyridsaťšesťročný Sheen však priznal, že je zvedavý, čo sa s Harperom stane. "Som skutočne zvedavý, čo sa 'mi' stane. Nepozerám sa na to iba s tým, že ako to urobia ďalej, ale aj na to, čo 'som' za 'sebou' zanechal a ako to zvládnu," vysvetlil Sheen. "Takže klobúk dolu, ak sa z toho vyvlečú," dodal. Na adresu Ashtona Kutchera, ktorý ho v Dva a pol chlapa nahradí ako miliardár so zlomeným srdcom Walden Schmidt, ktorý kúpi Harperov dom, povedal: "Myslím si, že bude skvelý. Myslím si, že má veľkú charizmu, skvelé komediálne načasovanie a je to veľmi pekný mladý muž." Nová séria Dva a pol chlapa bude mať premiéru v pondelok 19. septembra.

Informácie zverejnila webová stránka Aceshowbiz.com.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Najväčším nepriateľom motoristov v jeseni je hmla
<< predchádzajúci článok
Beckhamovci túžia po piatom potomkovi

Charlie Sheen by sa chcel opäť objaviť v Dva a pol chlapa - diskusné fórum čitateľov