08. apríla 2014

Chelsea - PSG 1:0, Dortmund vyhráva nad Realom 2:0 po 1. polčase

Futbalista Dortmundu Marco Reus sa teší po strelení svojho druhého gólu

Futbalista Dortmundu Marco Reus sa teší po strelení svojho druhého gólu Foto: TASR/AP

Bratislava 8. apríla (TASR) - Futbalisti Borussie Dortmund vedú v odvetnom zápase štvrťfinále Ligy majstrov 2013/2014 po prvom polčase nad Realom Madrid 2:0. O oba presné zásahy sa v rozpätí trinástich minút postaral Marco Reus. Real nastúpil do zápasu bez svojej najväčšej hviezdy, Portugalčan Cristiano Ronaldo sa na prvý polčas pre zranenie kolena pozeral len z lavičky náhradníkov.

Na Stamford Bridge vedie londýnska Chelsea nad Parížom St. Germain 1:0. Jediný gól duelu zaznamenal v 32. minúte André Schürrle, ktorý štrnásť minút pred gólovým momentom vystriedal zraneného Edena Hazarda.