30. augusta 2012

Čínska tenistka Na Li sa po prehre opila

Čínska tenistka Na Li prezradila, že sa po smolnej januárovej osemfinálovej prehre na úvodnom grandslamovom turnaji sezóny 2012 Australian Open proti Belgičanke Kim Clijstersovej v hotelovej izbe opila do ...

na li NEW YORK 30. augusta (WEBNOVINY) - Čínska tenistka Na Li prezradila, že sa po smolnej januárovej osemfinálovej prehre na úvodnom grandslamovom turnaji sezóny 2012 Australian Open proti Belgičanke Kim Clijstersovej v hotelovej izbe opila do bezvedomia.

"Pre mňa to bolo veľmi zlé, pretože o deň neskôr bol v Číne Nový rok. Po tom, ako som prehrala, som nevedela, čo sa deje. Každý bol šťastný okrem mňa, tak som si vzala pivo a opila som sa. Keď som sa ráno zobudila, chcela som zabudnúť, čo sa stalo deň predtým," prezradila 30-ročná Na Li.

Víťazka grandslamového podujatia Roland Garros 2011 Na Li mala spomenutý duel skvele rozbehnutý, prvý set vyhrala 6:4, no Clijstersová jej v tajbrejku druhého odvrátila štyri mečbaly. Belgická tenistka napokon doviedla zápas do víťazného konca po 143 minútach (4:6, 7:6 (6), 6:4).