Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

26. januára 2007

Data System a DATALAN pozývajú na TECHNOLOGICKÝ DEŇSpoločnosti Data System a DATALAN organizujú Technologický deň, ktorý sa uskutoční dňa 29. januára 2007 pod záštitou Katedry geodézie Stavebnej fakulty Žilinskej univerzity. Seminár sa bude ...Zdieľať

BRATISLAVA 26. januára (WN/PR) - Spoločnosti Data System a DATALAN organizujú Technologický deň, ktorý sa uskutoční dňa 29. januára 2007 pod záštitou Katedry geodézie Stavebnej fakulty Žilinskej univerzity. Seminár sa bude konať v Hoteli Slovakia v Žiline. Odborným garantom Technologického dňa je doc. Ing. Jaroslav Šíma, CSc. Prednášky a praktické ukážky odprezentujú a predvedú Ing. Marcel Brejcha a Ing. Jan Přibyl za Data System a Ing. Milan Hnáta a Ing. Ivan Karola za DATALAN.

Témou Technologického dňa bude spracovanie výškopisných dát s dôrazom na funkciu a možnosti produktu Autodesk Civil 3D 2007.

Najmä:

Organizácia podkladov, zdieľanie dát, import export DGN, SHP, MAPové čistenie.

Rýchle analýzy, tematická mapa, anotácie, tlačové zostavy, automatizovaná tlač mapových listov.

Spracovanie geodetických dát z meraní – import, export.

Vytvorenie povrchu z rôznych typov výškopisných dát a ich kombinácií

Projektovanie líniových stavieb, najmä komunikácií a úprav vodných tokov.

Projektovanie koridorov.

Návrhy pozemných telies – skládky, poldre, základové jamy, výpočty a vyrovnanie kubatúr, výpočty záplavových čiar.

Svahovanie.

Projektovanie postupov ťažby a rekultivácie ťažobných území.

Ukážky vizualizácií.

Všetci účastníci seminára dostanú funkčnú 30-dňovú verziu produktu Autodesk Civil 3D vrátane riešeného príkladu – zdrojové dáta, podrobný postup pre ich spracovanie, ukážky výsledkov.

Viac informácií o seminári získate na http://www.datalan.sk, http://www.softveroveriesenia.sk alebo http://www.datasystem.cz.

Profil spoločnosti DATALAN, a. s.:

DATALAN- Poznáme vaše priorITy

DATALAN je popredným slovenským poskytovateľom komplexných IT služieb v oblasti softvérových riešení, info-komunikačných riešení, outsourcingu IT a taktiež konzultácií v oblasti informačných technológií.

Za úspechy v partnerskej spolupráci v roku 2005 získal titul The Best HP Partner for all Products and Services a IBM Software partner 2005.

DATALAN bol založený v roku 1990 ako spoločnosť s ručením obmedzeným a v roku 2001 sa transformoval na akciovú spoločnosť. Jeho základné imanie je 9 miliónov Sk. Obrat DATALANu sa v uplynulých rokoch štandardne blížil k jednej miliarde Sk.

Spoločnosť, spolu s pobočkami v Banskej Bystrici, Košiciach a Žiline, zamestnáva takmer 140 pracovníkov.

DATALAN je držiteľom certifikátu systému manažérstva kvality podľa európskej normy ISO 9001:2000 a systému environmentálneho manažérstva EN ISO 14001:1996. Jeho klientmi sú spoločnosti z oblasti telekomunikácií, priemyslu, finančné inštitúcie a organizácie verejného sektora.

Kontakt:

Ing. Miloš Ronec

riaditeľ Divízie marketing

DATALAN, a. s.

Plynárenská 7 /B, 821 09 Bratislava

Tel.: 02/50257750

Fax: 02/50257400

Mobil: 0907-712355

E-mail: milos_ronec@datalan.sk

www.datalan.sk

Data System s.r.o. – Civil Engineering jsme my

DATA System je významným dodavatelem služeb a návrhových systémů, zejména v oblasti zpracování geografických dat a Civil Engineeringu. Byl vyhlášen za nejrychleji rostoucího prodejce Autodesku za rok 2005.

Již od svého vzniku v roce 1995 klade důraz na aktivní spolupráci se svými zákazníky. Jedná se zejména o pořádání oborných školení, seminářů a konzultací i aktivní spolupráci na projektech.

Odborná způsobilost zaměstnanců společnosti je garantována řadou získaných certifikátů předních světových IT společností.

Kontakt:

Ing. Petr Špora

Technický manažer

DATA System s.r.o.

Tel.: +420 417 570 985

Fax.: +420 417 536 272

Mobil: +420 608 025 174

E-mail: pspora@datasystem.cz

www.datasystem.cz

DATALAN


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Prezident Venezuely hrozí vyhostením amerického veľvyslanca
<< predchádzajúci článok
Zdravotný stav kubáínskeho prezidenta Castra sa zlepšuje