04. mája 2008

David Beckham zaznamenal v MLS prvý dvojgólový zápas

Bývalý kapitán anglickej futbalovej reprezentácie David Beckham strelil za Los Angeles Galaxy po prvý raz v Major League Soccer dva góly v jednom stretnutí. Podarilo sa mu to v sobotňajšom zápase na ...

SALT LAKE CITY 4. mája (WEBNOVINY) - Bývalý kapitán anglickej futbalovej reprezentácie David Beckham strelil za Los Angeles Galaxy po prvý raz v Major League Soccer dva góly v jednom stretnutí. Podarilo sa mu to v sobotňajšom zápase na ihrisku mužstva Real Salt Lake, ktorý sa skončil nerozhodne 2:2. Kalifornčania prehrávali už v 18. minúty rozdielom dvoch gólov, ešte do prestávky však bývalý stredopoliar Realu Madrid vyrovnal dvoma pre neho typickými strelami na 2:2. Nechýbalo veľa a 33-ročný Beckham by si na svoje konto mohol pripísať hetrik, proti bol ale jeden z obrancov mužstva zo Salt Lake City, ktorý zlikvidoval nebezpečnú Angličanovu strelu hneď na začiatku II. polčasu. Na stretnutie bolo zvedavých 25 500 divákov, čo predstavuje tretiu najvyššiu návštevu v klubovej histórií Realu Salt Lake City. SITA, AP