06. novembra 2014

Dinamo s Hubočanom zdolalo Estoril a postúpilo do šestnásťfinále EL

Futbalisti Dinama Moskva zvíťazili vo štvrtkovom zápase 4. kola E-skupiny Európskej ligy UEFA 2014/2015 na domácom štadióne nad portugalským klubom GD Estoril Praia 1:0. O ...

Tomáš Hubočan Foto: TASR/AP
Bratislava 6. novembra (TASR) - Futbalisti Dinama Moskva zvíťazili vo štvrtkovom zápase 4. kola E-skupiny Európskej ligy UEFA 2014/2015 na domácom štadióne nad portugalským klubom GD Estoril Praia 1:0. O jediný gól stretnutia sa postaral v 77. minúte Kevin Kurányi. Bývalý nemecký reprezentant skóroval pri svojom prvom dotyku s loptou, keď len niekoľko minút predtým vystriedal Aleksandra Kokorina. Dinamo, v drese ktorého odohral celý zápas aj slovenský reprezentant Tomáš Hubočan, vyhralo štvrtý duel za sebou a s predstihom si zabezpečilo účasť v šestnásťfinále EL.

V stretnutí F-skupiny triumfoval Dnepr Dnepropetrovsk na ihrisku FK Karabach Agdam 2:1, oba góly víťazov zaznamenal chorvátsky útočník Nikola Kalinič.