Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

14. decembra 2018

Do Rock’n’rollovej siene slávy uvedú aj Radiohead, The Cure, Def Leppard a Janet JacksonPredstavitelia Rock'n'rollovej siene slávy oznámili, že jej členmi sa na budúci rok stanú speváčky Janet Jackson a Stevie Nicks, a tiež kapely Radiohead, The Cure, Roxy Music, The Zombies a Def ...Zdieľať
thom yorke radiohead joe elliott def leopard janet jackson robert smith the cure BRATISLAVA 14. decembra (WebNoviny.sk) - Predstavitelia Rock'n'rollovej siene slávy oznámili, že jej členmi sa na budúci rok stanú speváčky Janet Jackson a Stevie Nicks, a tiež kapely Radiohead, The Cure, Roxy Music, The Zombies a Def Leppard. Posledná menovaná skupina pritom zvíťazila v hlasovaní fanúšikov a fanúšičiek.


Sedemdesiatročná Stevie Nicks sa dočká tejto pocty po druhý raz, keďže členkou siene slávy je už od roku 1998, a to vďaka pôsobeniu v kapele Fleetwood Mac. Stane sa tiež prvou ženou, ktorú uvedú do siene slávy druhý raz. Slávnosť sa bude konať 29. marca 2019 v Barclays Center v newyorskom Brooklyne.

Medzi nominovanými, ktorí však tento rok neuspeli, boli Devo, John Prine, Kraftwerk, LL Cool J, MC5, Rage Against the Machine, Todd Rundgren a Rufus & Chaka Khan. Na zoznam sa mohli dostať interpreti, ktorí vydali debutovú nahrávku v roku 1993 alebo skôr.


Zdroj: Webnoviny.sk - Do Rock’n’rollovej siene slávy uvedú aj Radiohead, The Cure, Def Leppard a Janet Jackson © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
RVR apeluje na vysielateľov, aby dbali na jazykovú úroveň vysielania
<< predchádzajúci článok
Vo veku 74 rokov zomrela americká herečka a režisérka Sondra Locke

Do Rock’n’rollovej siene slávy uvedú aj Radiohead, The Cure, Def Leppard a Janet Jackson - diskusné fórum čitateľov